Kristiina Valper

 Holistiline regressiooniterapeut ja eesti loodusterapeut. Inimene tervikuna on minu jaoks kõige olulisem.

  Õpinguid alustasin rahvusvahelisest õigusest, liikudes sealt tasapisi tagasi enese ja looduse juurde.

Mulle on alati meeldinud viibida üksi looduses mõtiskleda ja jagada oma mõtteid ning tundeid emakese maaga. 

Suhtlus taimemaailmaga on aidanud mul paremini mõista nende raviväge ja omadusi. Olen olnud juba lapsena taimedega sinapeal ja nii on tänaseks valminud minu käe all ravisalve ja kreeme, näo toonikuid, koorijaid ning palju muud. Mulle meeldivad head lõhnad ja kerge koostis ja ma hindan kõrgelt head kvaliteeti.

Väga oluliseks pean eneseteostust ja sellest tulevat rahulolu. Eks inimesed ikka otsivad läbi elu iseennast ja proovivad teostada oma unistusi ning tahet siin maailmas. Minu eesmärk terapeudina on aidata inimesel jõuda iseendani ja koos sellega sügavate isiklike soovide avastamise ja nende täitmiseni.

Ka loodus aitab lähemale jõuda ka iseendale ning oma kehale. Just keha ja meele koostöö on minu jaoks tähtis, olen õppinud töötama mõlemaga ja tihti saavad kehalised teraapiad vaimse vaatenurga ja massaažist või mõnest muust kehalisest teraapiast võib saada ka vaimne rännak enda sisse. Oskan näha seoseid keha ja mõtteviisi vahel ja lähenen klientidele vastavalt nende vajadustele avades erinevaid vaatenurki ning võimalusi tervenemiseks.

Ise naudin tugevaid massaaže ja armastan sama pakkuda ka oma klientidele, TULEMUSLIKKUS ja NAUDING on minu jaoks märksõnad iga teraapia ja teenuse puhul, mida pakun. 

Ametid

  • Holistiline regressiooniterapeut            2015 aastast   kutsetunnistus nr 105328 
  • Eesti loodusterapeut                              2017 aastast   kutsetunnistus nr 127323